Andreas Lennert, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Andreas Lennert

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    12.08.2025

  • CVR-nr:

    45801403

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    031100 Havfiskeri, 017000 Jagt, fældefangst og serviceydelser i forbindelse hermed

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Andreas Hanseerannguaq Olsen Lennert

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Andreas Lennert ligger på Bolethep Aqquserna 27 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • +299 23 29 87
  • 299232987

Ofte stillede spørgsmål om Andreas Lennert

Hvad er den registrerede adresse for Andreas Lennert?

Den registrerede adresse ligger i 3911 Sisimiut. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Andreas Lennert?

Andreas Lennert er aktiv inden for Havfiskeri.

Hvad er CVR-nummeret for Andreas Lennert?

CVR-nummeret er 45801403.

Hvad er telefonnummeret til Andreas Lennert?

Telefonnummeret til Andreas Lennert kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Andreas Lennerts placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Andreas Lennert grundlagt?

Andreas Lennert blev grundlagt den 12-08-2025.