Bert Hagen, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Bert Hagen

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    17.04.2013

  • CVR-nr:

    35084940

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901100 Litteratur- og musikkomposition

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Nicholas Sebastian Imms

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Bert Hagen

Hvad er den registrerede adresse for Bert Hagen?

Den registrerede adresse ligger i 2300 København S. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Bert Hagen?

Bert Hagen er aktiv inden for Litteratur- og musikkomposition .

Hvad er CVR-nummeret for Bert Hagen?

CVR-nummeret er 35084940.

Hvad er telefonnummeret til Bert Hagen?

Et telefonnummer til Bert Hagen er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Bert Hagens placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Bert Hagen grundlagt?

Bert Hagen blev grundlagt den 17-04-2013.