Birkebaek ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Birkebaek ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    01.01.1988

  • CVR-nr:

    11969372

  • Selskabskapital

    200000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    464700 Engroshandel med møbler til bolig-, kontor- og butiksbrug, tæpper og belysningsartikler

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Thomas Birkebæk

  • Stifter

    Preben Bang Henriksen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Birkebaek ApS

Hvad er den registrerede adresse for Birkebaek ApS?

Den registrerede adresse ligger i 1437 København K. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Birkebaek ApS?

Birkebaek ApS er aktiv inden for Butiksinventar, lagerinventar.

Hvad er CVR-nummeret for Birkebaek ApS?

CVR-nummeret er 11969372.

Hvad er telefonnummeret til Birkebaek ApS?

Telefonnummeret til Birkebaek ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Birkebaek ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Birkebaek ApS grundlagt?

Birkebaek ApS blev grundlagt den 01.01.1988.