Bjarne & Frank, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Bjarne & Frank

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.08.2020

  • CVR-nr:

    38166085

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    621000 Computerprogrammering

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Tobias Mads Brix Lysgaard

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Bjarne & Frank ligger på Abildgårdsvej 23C og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 27130442
  • 27 13 04 42
  • 2713 0442
  • 27 130 442

Ofte stillede spørgsmål om Bjarne & Frank

Hvad er den registrerede adresse for Bjarne & Frank?

Den registrerede adresse ligger i 4440 Mørkøv. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Bjarne & Frank?

Bjarne & Frank er aktiv inden for Programmering.

Hvad er CVR-nummeret for Bjarne & Frank?

CVR-nummeret er 38166085.

Hvad er telefonnummeret til Bjarne & Frank?

Telefonnummeret til Bjarne & Frank kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Bjarne & Franks placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Bjarne & Frank grundlagt?

Bjarne & Frank blev grundlagt den 01.08.2020.