Body & Feet Vejle ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Body & Feet Vejle ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    21.06.2021

  • CVR-nr:

    42482501

  • Selskabskapital

    40000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    869900 Drift af sundhedsvæsen i øvrigt i.a.n.

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Carsten Rosendal Jacobsen

  • Stifter

    Somrit Sørensen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Body & Feet Vejle ApS ligger på Gammelhavn 3 kld. og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 26157317
  • 26 15 73 17
  • 2615 7317
  • 26 157 317

Ofte stillede spørgsmål om Body & Feet Vejle ApS

Hvad er den registrerede adresse for Body & Feet Vejle ApS?

Den registrerede adresse ligger i 7100 Vejle. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Body & Feet Vejle ApS?

Body & Feet Vejle ApS er aktiv inden for Fodplejer.

Hvad er CVR-nummeret for Body & Feet Vejle ApS?

CVR-nummeret er 42482501.

Hvad er telefonnummeret til Body & Feet Vejle ApS?

Telefonnummeret til Body & Feet Vejle ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Body & Feet Vejle ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Body & Feet Vejle ApS grundlagt?

Body & Feet Vejle ApS blev grundlagt den 21.06.2021.