Cafe Lille Peter, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Cafe Lille Peter

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.12.2012

  • CVR-nr:

    17302582

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    561110 Servering af mad i restauranter og caféer

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Per Christian Saabye Krog

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Cafe Lille Peter ligger på Stefansgade 14 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 35851019
  • 35 85 10 19
  • 3585 1019
  • 35 851 019

Ofte stillede spørgsmål om Cafe Lille Peter

Hvad er den registrerede adresse for Cafe Lille Peter?

Den registrerede adresse ligger i 2200 København N. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Cafe Lille Peter?

Cafe Lille Peter er aktiv inden for Café.

Hvad er CVR-nummeret for Cafe Lille Peter?

CVR-nummeret er 17302582.

Hvad er telefonnummeret til Cafe Lille Peter?

Telefonnummeret til Cafe Lille Peter kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Cafe Lille Peters placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Cafe Lille Peter grundlagt?

Cafe Lille Peter blev grundlagt den 01-10-1988.