Caius Studio ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Caius Studio ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    09.10.2026

  • CVR-nr:

    46843142

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    621000 Computerprogrammering

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Lene Vibjerg

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Caius Studio ApS

Hvad er den registrerede adresse for Caius Studio ApS?

Den registrerede adresse ligger i 5762 Vester Skerninge. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Caius Studio ApS?

Caius Studio ApS er aktiv inden for Programmering.

Hvad er CVR-nummeret for Caius Studio ApS?

CVR-nummeret er 46843142.

Hvad er telefonnummeret til Caius Studio ApS?

Et telefonnummer til Caius Studio ApS er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Caius Studio ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Caius Studio ApS grundlagt?

Caius Studio ApS blev grundlagt den 09.10.2026.