Christina Mai, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Christina Mai

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    13.11.2019

  • CVR-nr:

    27789846

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901100 Litteratur- og musikkomposition, 855200 Undervisning i kulturelle discipliner, 592000 Indspilning af lydoptagelser og udgivelse af musik, 902020 Selvstændigt udøvende scenekunstnere

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Christina Mai Nielsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Christina Mai ligger på Bag Søndermarken 11B, 4. sal. th og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 26550302
  • 26 55 03 02
  • 2655 0302
  • 26 550 302

Ofte stillede spørgsmål om Christina Mai

Hvad er den registrerede adresse for Christina Mai?

Den registrerede adresse ligger i 2000 Frederiksberg. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Christina Mai?

Christina Mai er aktiv inden for Litteratur- og musikkomposition .

Hvad er CVR-nummeret for Christina Mai?

CVR-nummeret er 27789846.

Hvad er telefonnummeret til Christina Mai?

Telefonnummeret til Christina Mai kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Christina Mais placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Christina Mai grundlagt?

Christina Mai blev grundlagt den 16-08-2004.