Davide Hjort, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Davide Hjort

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    10.03.2024

  • CVR-nr:

    42419508

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901100 Litteratur- og musikkomposition

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Davide di Fabio

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Davide Hjort

Hvad er den registrerede adresse for Davide Hjort?

Den registrerede adresse ligger i 2300 København S. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Davide Hjort?

Davide Hjort er aktiv inden for Litteratur- og musikkomposition .

Hvad er CVR-nummeret for Davide Hjort?

CVR-nummeret er 42419508.

Hvad er telefonnummeret til Davide Hjort?

Et telefonnummer til Davide Hjort er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Davide Hjorts placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Davide Hjort grundlagt?

Davide Hjort blev grundlagt den 27-05-2021.