Days Holding ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Days Holding ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    18.04.2023

  • CVR-nr:

    43993232

  • Selskabskapital

    120000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    642120 Ikke-finansielle holdingselskaber

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Daiva Vesthammer

  • Stifter

    Daiva Vesthammer

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Days Holding ApS

Hvad er den registrerede adresse for Days Holding ApS?

Den registrerede adresse ligger i 2450 København SV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Days Holding ApS?

Days Holding ApS er aktiv inden for Holdingselskaber.

Hvad er CVR-nummeret for Days Holding ApS?

CVR-nummeret er 43993232.

Hvad er telefonnummeret til Days Holding ApS?

Et telefonnummer til Days Holding ApS er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Days Holding ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Days Holding ApS grundlagt?

Days Holding ApS blev grundlagt den 18-04-2023.