Den Lille Butik, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Den Lille Butik

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.07.2025

  • CVR-nr:

    19728072

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    477800 Detailhandel med andre nye varer

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Jürgen Detlef Herbert Reinke

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Den Lille Butik

Hvad er den registrerede adresse for Den Lille Butik?

Den registrerede adresse ligger i 5935 Bagenkop. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Den Lille Butik?

Den Lille Butik er aktiv inden for Detailhandel.

Hvad er CVR-nummeret for Den Lille Butik?

CVR-nummeret er 19728072.

Hvad er telefonnummeret til Den Lille Butik?

Et telefonnummer til Den Lille Butik er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Den Lille Butiks placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Den Lille Butik grundlagt?

Den Lille Butik blev grundlagt den 01-01-1997.