Enok Qvist, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Enok Qvist

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.09.2016

  • CVR-nr:

    37481564

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    031100 Havfiskeri

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Enok Peter Knud Josef Qvist

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Enok Qvist ligger på Maniillat Qaqqaat og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • +299 54 39 78
  • 299543978

Ofte stillede spørgsmål om Enok Qvist

Hvad er den registrerede adresse for Enok Qvist?

Den registrerede adresse ligger i 3961 Uummannaq. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Enok Qvist?

Enok Qvist er aktiv inden for Havfiskeri.

Hvad er CVR-nummeret for Enok Qvist?

CVR-nummeret er 37481564.

Hvad er telefonnummeret til Enok Qvist?

Telefonnummeret til Enok Qvist kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Enok Qvists placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Enok Qvist grundlagt?

Enok Qvist blev grundlagt den 01-09-2016.