Erfaren Dj, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Erfaren Dj

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.08.2018

  • CVR-nr:

    32844979

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    902020 Selvstændigt udøvende scenekunstnere, 592000 Indspilning af lydoptagelser og udgivelse af musik, 474000 Detailhandel med informations- og kommunikationsudstyr

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Daniel Hovmand

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Erfaren Dj

Hvad er den registrerede adresse for Erfaren Dj?

Den registrerede adresse ligger i 4700 Næstved. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Erfaren Dj?

Erfaren Dj er aktiv inden for Selvstændigt udøvende scenekunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Erfaren Dj?

CVR-nummeret er 32844979.

Hvad er telefonnummeret til Erfaren Dj?

Telefonnummeret til Erfaren Dj kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Erfaren Djs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Erfaren Dj grundlagt?

Erfaren Dj blev grundlagt den 01.08.2018.