Fiberfolk ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Fiberfolk ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    08.01.2023

  • CVR-nr:

    43771639

  • Selskabskapital

    40000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    823000 Organisering af kongresser, messer og udstillinger

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Jakob Hirschsprung Christensen

  • Direktør

    Ida Thue Nielsen

  • Stifter

    Jakob Hirschsprung Christensen

  • Stifter

    Ida Thue Nielsen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Fiberfolk ApS

Hvad er den registrerede adresse for Fiberfolk ApS?

Den registrerede adresse ligger i 3650 Ølstykke. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Fiberfolk ApS?

Fiberfolk ApS er aktiv inden for Udstillinger, kongresser, messer - Organisering af.

Hvad er CVR-nummeret for Fiberfolk ApS?

CVR-nummeret er 43771639.

Hvad er telefonnummeret til Fiberfolk ApS?

Et telefonnummer til Fiberfolk ApS er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Fiberfolk ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Fiberfolk ApS grundlagt?

Fiberfolk ApS blev grundlagt den 08-01-2023.