Høj Design, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Høj Design

  • Selskabsform

    Personligt ejet Mindre Virksomhed

  • Registreringsdato

    23.08.2026

  • CVR-nr:

    46717562

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Alexander Klauseie Høj-Jørgensen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Høj Design

Hvad er den registrerede adresse for Høj Design?

Den registrerede adresse ligger i 4623 Lille Skensved. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Høj Design?

Høj Design er aktiv inden for Grafisk design, kommunikationsdesign.

Hvad er CVR-nummeret for Høj Design?

CVR-nummeret er 46717562.

Hvad er telefonnummeret til Høj Design?

Et telefonnummer til Høj Design er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Høj Designs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Høj Design grundlagt?

Høj Design blev grundlagt den 23-08-2026.