Højen Consult, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Højen Consult

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    27.11.2023

  • CVR-nr:

    44457687

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    711290 Anden teknisk rådgivning

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Kim Højen Marcussen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Højen Consult

Hvad er den registrerede adresse for Højen Consult?

Den registrerede adresse ligger i 9270 Klarup. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Højen Consult?

Højen Consult er aktiv inden for Teknisk rådgivning.

Hvad er CVR-nummeret for Højen Consult?

CVR-nummeret er 44457687.

Hvad er telefonnummeret til Højen Consult?

Et telefonnummer til Højen Consult er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Højen Consults placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Højen Consult grundlagt?

Højen Consult blev grundlagt den 27-11-2023.