Hejmdal Facility, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Hejmdal Facility

  • Selskabsform

    Personligt ejet Mindre Virksomhed

  • Registreringsdato

    16.10.2026

  • CVR-nr:

    45302121

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    812100 Almindelig rengøring i bygninger, 812210 Vinduespolering, 811000 Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Sander Mark Esbensen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Hejmdal Facility

Hvad er den registrerede adresse for Hejmdal Facility?

Den registrerede adresse ligger i 2610 Rødovre. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Hejmdal Facility?

Hejmdal Facility er aktiv inden for Rengøringsselskab.

Hvad er CVR-nummeret for Hejmdal Facility?

CVR-nummeret er 45302121.

Hvad er telefonnummeret til Hejmdal Facility?

Et telefonnummer til Hejmdal Facility er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Hejmdal Facilitys placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Hejmdal Facility grundlagt?

Hejmdal Facility blev grundlagt den 16.10.2026.