Holistic Vision, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Holistic Vision

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    05.03.2021

  • CVR-nr:

    42188123

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    969900 Andre personlige serviceydelser i.a.n.

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Trineamelia Courage Chelina Svensson

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Holistic Vision ligger på Krogdalsvej 6C og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 20828760
  • 20 82 87 60
  • 2082 8760
  • 20 828 760

Ofte stillede spørgsmål om Holistic Vision

Hvad er den registrerede adresse for Holistic Vision?

Den registrerede adresse ligger i 8660 Skanderborg. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Holistic Vision?

Holistic Vision er aktiv inden for Serviceydelser.

Hvad er CVR-nummeret for Holistic Vision?

CVR-nummeret er 42188123.

Hvad er telefonnummeret til Holistic Vision?

Telefonnummeret til Holistic Vision kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Holistic Visions placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Holistic Vision grundlagt?

Holistic Vision blev grundlagt den 05-03-2021.