Ice Cream Social, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Ice Cream Social

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    04.11.2014

  • CVR-nr:

    36130342

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    475590 Detailhandel med boligtekstiler, belysnings- og husholdningsartikler i.a.n.

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Johan Hjalte á Trødni

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Ice Cream Social

Hvad er den registrerede adresse for Ice Cream Social?

Den registrerede adresse ligger i 2200 København N. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Ice Cream Social?

Ice Cream Social er aktiv inden for Detailhandel.

Hvad er CVR-nummeret for Ice Cream Social?

CVR-nummeret er 36130342.

Hvad er telefonnummeret til Ice Cream Social?

Et telefonnummer til Ice Cream Social er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Ice Cream Socials placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Ice Cream Social grundlagt?

Ice Cream Social blev grundlagt den 04-11-2014.