Julie Nymann, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Julie Nymann

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    06.01.2020

  • CVR-nr:

    32126561

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901200 Billedkunstnerisk skaben

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Julie Nymann Jensen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Julie Nymann ligger på Svinget 1, 4. sal. th og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 40406731
  • 40 40 67 31
  • 4040 6731
  • 40 406 731

Ofte stillede spørgsmål om Julie Nymann

Hvad er den registrerede adresse for Julie Nymann?

Den registrerede adresse ligger i 2300 København S. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Julie Nymann?

Julie Nymann er aktiv inden for Billedkunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Julie Nymann?

CVR-nummeret er 32126561.

Hvad er telefonnummeret til Julie Nymann?

Telefonnummeret til Julie Nymann kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Julie Nymanns placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Julie Nymann grundlagt?

Julie Nymann blev grundlagt den 18-05-2009.