Kennel Zkrubbe, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Kennel Zkrubbe

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    31.01.2025

  • CVR-nr:

    45369609

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    014800 Avl af andre dyr

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Linda Karina Kristiansen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Kennel Zkrubbe ligger på Ovnsbjergvej 1 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 27577951
  • 27 57 79 51
  • 2757 7951
  • 27 577 951

Ofte stillede spørgsmål om Kennel Zkrubbe

Hvad er den registrerede adresse for Kennel Zkrubbe?

Den registrerede adresse ligger i 4700 Næstved. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Kennel Zkrubbe?

Kennel Zkrubbe er aktiv inden for Dyreavl.

Hvad er CVR-nummeret for Kennel Zkrubbe?

CVR-nummeret er 45369609.

Hvad er telefonnummeret til Kennel Zkrubbe?

Telefonnummeret til Kennel Zkrubbe kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Kennel Zkrubbes placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Kennel Zkrubbe grundlagt?

Kennel Zkrubbe blev grundlagt den 31-01-2025.