Kystens Gardiner, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Kystens Gardiner

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    31.10.2016

  • CVR-nr:

    22027700

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    475590 Detailhandel med boligtekstiler, belysnings- og husholdningsartikler i.a.n.

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Michael Fougt

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Kystens Gardiner ligger på Solvænget 23 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 61990490
  • 61 99 04 90
  • 6199 0490
  • 61 990 490

Ofte stillede spørgsmål om Kystens Gardiner

Hvad er den registrerede adresse for Kystens Gardiner?

Den registrerede adresse ligger i 3250 Gilleleje. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Kystens Gardiner?

Kystens Gardiner er aktiv inden for Detailhandel.

Hvad er CVR-nummeret for Kystens Gardiner?

CVR-nummeret er 22027700.

Hvad er telefonnummeret til Kystens Gardiner?

Telefonnummeret til Kystens Gardiner kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Kystens Gardiners placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Kystens Gardiner grundlagt?

Kystens Gardiner blev grundlagt den 12-10-1999.