Milbo Medie, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Milbo Medie

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    18.01.2017

  • CVR-nr:

    38343564

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    903920 Levering af andre serviceydelser i forbindelse med kunstnerisk skaben og scenekunst i.a.n.

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Daniel Ustrup Milbo

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Milbo Medie

Hvad er den registrerede adresse for Milbo Medie?

Den registrerede adresse ligger i 3630 Jægerspris. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Milbo Medie?

Milbo Medie er aktiv inden for Hjælpeaktiviteter i forbindelse med scenekunst.

Hvad er CVR-nummeret for Milbo Medie?

CVR-nummeret er 38343564.

Hvad er telefonnummeret til Milbo Medie?

Et telefonnummer til Milbo Medie er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Milbo Medies placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Milbo Medie grundlagt?

Milbo Medie blev grundlagt den 18-01-2017.