Morten Knudsen, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Morten Knudsen

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.10.2012

  • CVR-nr:

    34294151

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901100 Litteratur- og musikkomposition, 741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Morten Knudsen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Morten Knudsen

Hvad er den registrerede adresse for Morten Knudsen?

Den registrerede adresse ligger i 2200 København N. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Morten Knudsen?

Morten Knudsen er aktiv inden for Kunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Morten Knudsen?

CVR-nummeret er 34294151.

Hvad er telefonnummeret til Morten Knudsen?

Et telefonnummer til Morten Knudsen er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Morten Knudsens placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Morten Knudsen grundlagt?

Morten Knudsen blev grundlagt den 01-10-2012.