Oostenbrug ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Oostenbrug ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    10.09.2026

  • CVR-nr:

    46772547

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    682040 Udlejning af erhvervsejendomme

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Carla Giesing-Oostenbrug

  • Direktør

    Hendrik Theunis Oostenbrug

  • Stifter

    Carla Giesing-Oostenbrug

  • Stifter

    Hendrik Theunis Oostenbrug

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Oostenbrug ApS ligger på Skivevej 68 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 91949475
  • 91 94 94 75
  • 9194 9475
  • 91 949 475

Ofte stillede spørgsmål om Oostenbrug ApS

Hvad er den registrerede adresse for Oostenbrug ApS?

Den registrerede adresse ligger i 7451 Sunds. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Oostenbrug ApS?

Oostenbrug ApS er aktiv inden for Erhvervslokaler - Udlejning.

Hvad er CVR-nummeret for Oostenbrug ApS?

CVR-nummeret er 46772547.

Hvad er telefonnummeret til Oostenbrug ApS?

Telefonnummeret til Oostenbrug ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Oostenbrug ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Oostenbrug ApS grundlagt?

Oostenbrug ApS blev grundlagt den 10.09.2026.