Puuki Pottery, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Puuki Pottery

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.05.2024

  • CVR-nr:

    39591901

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    901200 Billedkunstnerisk skaben

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Lena Augusta Olsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Puuki Pottery

Hvad er den registrerede adresse for Puuki Pottery?

Den registrerede adresse ligger i 3900 Nuuk. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Puuki Pottery?

Puuki Pottery er aktiv inden for Billedkunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Puuki Pottery?

CVR-nummeret er 39591901.

Hvad er telefonnummeret til Puuki Pottery?

Et telefonnummer til Puuki Pottery er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Puuki Potterys placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Puuki Pottery grundlagt?

Puuki Pottery blev grundlagt den 24-05-2018.