Ramshøj Service, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Ramshøj Service

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    26.10.2025

  • CVR-nr:

    45982238

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    811000 Levering af kombinerede hjælpetjenester i forbindelse med drift af fast ejendom

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Christian Ramshøj Jensen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Ramshøj Service

Hvad er den registrerede adresse for Ramshøj Service?

Den registrerede adresse ligger i 4683 Rønnede. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Ramshøj Service?

Ramshøj Service er aktiv inden for Serviceydelser.

Hvad er CVR-nummeret for Ramshøj Service?

CVR-nummeret er 45982238.

Hvad er telefonnummeret til Ramshøj Service?

Et telefonnummer til Ramshøj Service er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Ramshøj Services placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Ramshøj Service grundlagt?

Ramshøj Service blev grundlagt den 26-10-2025.