Rav Film, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Rav Film

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    23.02.2021

  • CVR-nr:

    42153672

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    591100 Produktion af film, videoer og TV-programmer

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Mathilde Astrup Jacobi

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Rav Film

Hvad er den registrerede adresse for Rav Film?

Den registrerede adresse ligger i 1708 København V. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Rav Film?

Rav Film er aktiv inden for Film, videofilm - Produktion.

Hvad er CVR-nummeret for Rav Film?

CVR-nummeret er 42153672.

Hvad er telefonnummeret til Rav Film?

Et telefonnummer til Rav Film er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Rav Films placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Rav Film grundlagt?

Rav Film blev grundlagt den 23-02-2021.