Rene Design, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Rene Design

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.06.2009

  • CVR-nr:

    31294401

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    581900 Andre udgiveraktiviteter, undtagen udgivelse af software

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Rene Jens Olsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Rene Design

Hvad er den registrerede adresse for Rene Design?

Den registrerede adresse ligger i 3905 Nuussuaq. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Rene Design?

Rene Design er aktiv inden for Udgivervirksomhed.

Hvad er CVR-nummeret for Rene Design?

CVR-nummeret er 31294401.

Hvad er telefonnummeret til Rene Design?

Et telefonnummer til Rene Design er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Rene Designs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Rene Design grundlagt?

Rene Design blev grundlagt den 01-06-2009.