Silver Invention, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Silver Invention

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    09.02.2017

  • CVR-nr:

    38405020

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    622000 Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Vernesa Piletic

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Silver Invention

Hvad er den registrerede adresse for Silver Invention?

Den registrerede adresse ligger i 2400 København NV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Silver Invention?

Silver Invention er aktiv inden for IT-konsulent.

Hvad er CVR-nummeret for Silver Invention?

CVR-nummeret er 38405020.

Hvad er telefonnummeret til Silver Invention?

Et telefonnummer til Silver Invention er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Silver Inventions placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Silver Invention grundlagt?

Silver Invention blev grundlagt den 09-02-2017.