Simply Meals ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Simply Meals ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    24.06.2026

  • CVR-nr:

    46587391

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    108500 Fremstilling af færdigretter

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Martin Thorup Dinesen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Simply Meals ApS ligger på Nykær 34, 11. sal. tv og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 24461344
  • 24 46 13 44
  • 2446 1344
  • 24 461 344

Ofte stillede spørgsmål om Simply Meals ApS

Hvad er den registrerede adresse for Simply Meals ApS?

Den registrerede adresse ligger i 2605 Brøndby. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Simply Meals ApS?

Simply Meals ApS er aktiv inden for Færdigretter - Fremstilling.

Hvad er CVR-nummeret for Simply Meals ApS?

CVR-nummeret er 46587391.

Hvad er telefonnummeret til Simply Meals ApS?

Telefonnummeret til Simply Meals ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Simply Meals ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Simply Meals ApS grundlagt?

Simply Meals ApS blev grundlagt den 24-06-2026.