Solrød Eltjek, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Solrød Eltjek

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    04.09.2023

  • CVR-nr:

    19535681

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    432400 Andre bygningsinstallationsaktiviteter

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Steen Hagen Olesen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Solrød Eltjek ligger på Sognevejen 9 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 24409060
  • 24 40 90 60
  • 2440 9060
  • 24 409 060

Ofte stillede spørgsmål om Solrød Eltjek

Hvad er den registrerede adresse for Solrød Eltjek?

Den registrerede adresse ligger i 2690 Karlslunde. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Solrød Eltjek?

Solrød Eltjek er aktiv inden for Anden bygningsinstallationsvirksomhed.

Hvad er CVR-nummeret for Solrød Eltjek?

CVR-nummeret er 19535681.

Hvad er telefonnummeret til Solrød Eltjek?

Telefonnummeret til Solrød Eltjek kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Solrød Eltjeks placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Solrød Eltjek grundlagt?

Solrød Eltjek blev grundlagt den 01-10-1996.