Støvring Design, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Støvring Design

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    02.03.1992

  • CVR-nr:

    15902930

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    464800 Engroshandel med ure og smykker, 469000 Ikke-specialiseret engroshandel

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Torben Støvring

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Alternative nummerformater

  • 86402744
  • 86 40 27 44
  • 8640 2744
  • 86 402 744

Ofte stillede spørgsmål om Støvring Design

Hvilken type virksomhed driver Støvring Design?

Støvring Design er aktiv inden for Smykker, urer, guldvarer, sølvvarer - Engros.

Hvad er CVR-nummeret for Støvring Design?

CVR-nummeret er 15902930.

Hvad er telefonnummeret til Støvring Design?

Telefonnummeret til Støvring Design kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Hvornår blev Støvring Design grundlagt?

Støvring Design blev grundlagt den 02-03-1992.