Strazzo ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Strazzo ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    15.10.2026

  • CVR-nr:

    46858646

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    582900 Anden udgivelse af software

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Jesper Kolbe Vedersø

  • Direktør

    Emil Malthe Eilertsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Strazzo ApS ligger på Larsbjørnsstræde 5B, 2. sal. og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 42611101
  • 42 61 11 01
  • 4261 1101
  • 42 611 101

Ofte stillede spørgsmål om Strazzo ApS

Hvad er den registrerede adresse for Strazzo ApS?

Den registrerede adresse ligger i 1454 København K. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Strazzo ApS?

Strazzo ApS er aktiv inden for Udvikling af software.

Hvad er CVR-nummeret for Strazzo ApS?

CVR-nummeret er 46858646.

Hvad er telefonnummeret til Strazzo ApS?

Telefonnummeret til Strazzo ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Strazzo ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Strazzo ApS grundlagt?

Strazzo ApS blev grundlagt den 15.10.2026.