Svop Shirtdesign, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Svop Shirtdesign

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    16.06.2025

  • CVR-nr:

    38565397

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    181200 Anden trykning

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Jesper Svop Jørgensen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ofte stillede spørgsmål om Svop Shirtdesign

Hvad er den registrerede adresse for Svop Shirtdesign?

Den registrerede adresse ligger i 7100 Vejle. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Svop Shirtdesign?

Svop Shirtdesign er aktiv inden for Trykkeri.

Hvad er CVR-nummeret for Svop Shirtdesign?

CVR-nummeret er 38565397.

Hvad er telefonnummeret til Svop Shirtdesign?

Et telefonnummer til Svop Shirtdesign er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Svop Shirtdesigns placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Svop Shirtdesign grundlagt?

Svop Shirtdesign blev grundlagt den 01-05-2017.