Thomas Mejlkjær, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Thomas Mejlkjær

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.07.2025

  • CVR-nr:

    20812133

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    682040 Udlejning af erhvervsejendomme

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Thomas Bechmann Mejlkjær

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Thomas Mejlkjær ligger på Grevinge Bakker 1 og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 20627888
  • 20 62 78 88
  • 2062 7888
  • 20 627 888

Ofte stillede spørgsmål om Thomas Mejlkjær

Hvad er den registrerede adresse for Thomas Mejlkjær?

Den registrerede adresse ligger i 4571 Grevinge. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Thomas Mejlkjær?

Thomas Mejlkjær er aktiv inden for Erhvervslokaler - Udlejning.

Hvad er CVR-nummeret for Thomas Mejlkjær?

CVR-nummeret er 20812133.

Hvad er telefonnummeret til Thomas Mejlkjær?

Telefonnummeret til Thomas Mejlkjær kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Thomas Mejlkjærs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Thomas Mejlkjær grundlagt?

Thomas Mejlkjær blev grundlagt den 02-05-1998.