Timi Asimi ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Timi Asimi ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    27.01.2016

  • CVR-nr:

    12823754

  • Selskabskapital

    125000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    852020 Undervisning på specialskoler for børn med funktionsnedsættelser

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Kim Jakob Ringsted-Godtfredsen

  • Bestyrelsesformand

    Michael Skourup

  • Bestyrelsesmedlem

    Kim Jakob Ringsted-Godtfredsen

  • Stifter

    Kim Jakob Ringsted-Godtfredsen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Timi Asimi ApS ligger på H J Rinksvej og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • +299 48 52 33
  • 299485233

Ofte stillede spørgsmål om Timi Asimi ApS

Hvad er den registrerede adresse for Timi Asimi ApS?

Den registrerede adresse ligger i 3900 Nuuk. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Timi Asimi ApS?

Timi Asimi ApS er aktiv inden for Undervisning.

Hvad er CVR-nummeret for Timi Asimi ApS?

CVR-nummeret er 12823754.

Hvad er telefonnummeret til Timi Asimi ApS?

Telefonnummeret til Timi Asimi ApS kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Timi Asimi ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Timi Asimi ApS grundlagt?

Timi Asimi ApS blev grundlagt den 27-01-2016.