Tina Nosa, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Tina Nosa

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    25.02.2025

  • CVR-nr:

    45422933

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    902020 Selvstændigt udøvende scenekunstnere

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Tina Nosa Omonuwa Hansen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Tina Nosa

Hvad er den registrerede adresse for Tina Nosa?

Den registrerede adresse ligger i 2000 Frederiksberg. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Tina Nosa?

Tina Nosa er aktiv inden for Selvstændigt udøvende scenekunstner.

Hvad er CVR-nummeret for Tina Nosa?

CVR-nummeret er 45422933.

Hvad er telefonnummeret til Tina Nosa?

Et telefonnummer til Tina Nosa er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Tina Nosas placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Tina Nosa grundlagt?

Tina Nosa blev grundlagt den 25-02-2025.