Tradsborg ApS, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Tradsborg ApS

  • Selskabsform

    Anpartsselskab

  • Registreringsdato

    12.03.2025

  • CVR-nr:

    45459985

  • Selskabskapital

    20000

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    702000 Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Rune Tradsborg Pedersen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Tradsborg ApS

Hvad er den registrerede adresse for Tradsborg ApS?

Den registrerede adresse ligger i 2830 Virum. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Tradsborg ApS?

Tradsborg ApS er aktiv inden for Virksomhedsrådgivere.

Hvad er CVR-nummeret for Tradsborg ApS?

CVR-nummeret er 45459985.

Hvad er telefonnummeret til Tradsborg ApS?

Et telefonnummer til Tradsborg ApS er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Tradsborg ApSs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens placering.

Hvornår blev Tradsborg ApS grundlagt?

Tradsborg ApS blev grundlagt den 12.03.2025.