Valdemar Just, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Valdemar Just

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    19.11.2024

  • CVR-nr:

    45219771

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    711220 Rådgivende ingeniøraktiviteter inden for produktions- og maskinteknik

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Valdemar Salling Just Jensen

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Valdemar Just

Hvad er den registrerede adresse for Valdemar Just?

Den registrerede adresse ligger i 2200 København N. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Valdemar Just?

Valdemar Just er aktiv inden for Rådgivende ingeniør.

Hvad er CVR-nummeret for Valdemar Just?

CVR-nummeret er 45219771.

Hvad er telefonnummeret til Valdemar Just?

Et telefonnummer til Valdemar Just er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Valdemar Justs placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Valdemar Just grundlagt?

Valdemar Just blev grundlagt den 19-11-2024.