Vernstrøm Komm., Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Vernstrøm Komm.

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    01.02.2021

  • CVR-nr:

    42040525

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    733000 Public relations og kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Luise Vernstrøm Rasmussen

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Vernstrøm Komm. ligger på Nørregade 45, 2. sal. og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 25139522
  • 25 13 95 22
  • 2513 9522
  • 25 139 522

Ofte stillede spørgsmål om Vernstrøm Komm.

Hvad er den registrerede adresse for Vernstrøm Komm.?

Den registrerede adresse ligger i 8700 Horsens. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Vernstrøm Komm.?

Vernstrøm Komm. er aktiv inden for PR-bureauer.

Hvad er CVR-nummeret for Vernstrøm Komm.?

CVR-nummeret er 42040525.

Hvad er telefonnummeret til Vernstrøm Komm.?

Telefonnummeret til Vernstrøm Komm. kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Vernstrøm Komm.s placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Vernstrøm Komm. grundlagt?

Vernstrøm Komm. blev grundlagt den 01-02-2021.