Powerplay Studio, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Powerplay Studio

  • Selskabsform

    Enkeltmandsvirksomhed

  • Registreringsdato

    15.10.2018

  • CVR-nr:

    39945193

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Fuldt ansvarlig deltager

    Rasmus Molgjer Højberg

Data leveret af Proff AS

Ofte stillede spørgsmål om Powerplay Studio

Hvad er den registrerede adresse for Powerplay Studio?

Den registrerede adresse ligger i 2400 København NV. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Powerplay Studio?

Powerplay Studio er aktiv inden for Grafisk design, kommunikationsdesign.

Hvad er CVR-nummeret for Powerplay Studio?

CVR-nummeret er 39945193.

Hvad er telefonnummeret til Powerplay Studio?

Et telefonnummer til Powerplay Studio er ikke angivet på nuværende tidspunkt.

Kan Powerplay Studios placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Powerplay Studio grundlagt?

Powerplay Studio blev grundlagt den 15-10-2018.