Ruby & Red I/S, Virksomhedsinformation

Officielle oplysninger

  • Juridisk navn

    Ruby & Red I/S

  • Selskabsform

    Interessentskab

  • Registreringsdato

    01.08.2017

  • CVR-nr:

    38877089

  • Selskabskapital

    0

  • Omsætning

    -

  • NACE-branche

    741200 Grafisk design og visuel kommunikation

Ledelse/Administration

  • Direktør

    Mika Mette Brøndal Wichmann

  • Direktør

    Katja Louise Hviid-Haglund

  • Direktør

    Hilda Fro Prins Kløvedal Hickling

Data leveret af Proff AS

  • Alternative nummerformater mangler

Ruby & Red I/S ligger på Borgergade 3, 2. sal. og kan kontaktes på et af følgende numre.

  • 51600519
  • 51 60 05 19
  • 5160 0519
  • 51 600 519

Ofte stillede spørgsmål om Ruby & Red I/S

Hvad er den registrerede adresse for Ruby & Red I/S?

Den registrerede adresse ligger i 1300 København K. Den fulde adresse vises i afsnittet "Adresse".

Hvilken type virksomhed driver Ruby & Red I/S?

Ruby & Red I/S er aktiv inden for Grafisk design, kommunikationsdesign.

Hvad er CVR-nummeret for Ruby & Red I/S?

CVR-nummeret er 38877089.

Hvad er telefonnummeret til Ruby & Red I/S?

Telefonnummeret til Ruby & Red I/S kan findes i kontaktsektionen øverst på siden.

Kan Ruby & Red I/Ss placering ses på et kort?

Ja, profilen indeholder et kort, der viser virksomhedens nøjagtige placering.

Hvornår blev Ruby & Red I/S grundlagt?

Ruby & Red I/S blev grundlagt den 01-08-2017.